10. strana

Detroit: Become Human CZ PS4

Hra Detroit: Become Human je inspirovaná krátkou hrou z roku 2012 nazvanou"Kara". Hra je thriller na styl neo-noir, který se odehrává v blízké budoucnosti, ve městě Detroit. Androidi, kteří vypadají přesně jako lidské bytosti, je nahradili ve většině úloh, jsou to dělníci, chůvy, zahradníci, zdravotní sestry, učitelé, prodavači a vykonávají mnohé další povolání. Příběh se začíná nevysvětlitelným incidentem, který začal ovlivňovat androidů. Někteří se bez stopy ztratí, další vykazují neobvyklé chování a podivuhodné náznaky emocí. Začínají se šířit zvěsti o deviantních Andorid, ale nikdo přesně neví, co se ve skutečnosti děje.

Více info Cena
Cerva Reflexní pracovní kalhoty VIGO - Žlutá | 54

Reflexní pracovní kalhoty VIGO - Žlutá | 54 od výrobce Cerva. Produkt je dostupný za 4 dny.

Více info Cena
Eagle Flight PS4

Hra Eagle Flight Vás vyšle k nebesům jednoho z nejnavštěvovanějších míst světa, kde si můžete užít volnost z létání a vzrušující vzdušné souboje. Padesát let po vymizení lidstva z tváře Země, se divoký život a příroda zmocní jeho míst, co Vás umístí do dech beroucího centra dění v Paříži. V roli orla se vznášíte vedle ikonických pamětihodnostech a střemhlav se řítíte v úzkých uličkách do bojů s nepřáteli, proti nimž bráníte Vaše teritorium. Za pomoci PlayStation VR se naučíte intuitivně provádět působivé vzdušné manévry během pár minut. Díky dalším vymoženostem neoblo létání ve VR hrách nikdy tak jednoduché. Pokud jste chtěli poznat Paříž z perspektivy ptáka, nebo jste chtěli prožít vzrušení z lovu, je hra Eagle Flight právě pro Vás. Vzlétněte do nebes Paříže se vzduchem svištící ve Vašich uších a užijte si absolutní volnost při prelietaní kolem známých památek. Vylepšujte Vaše letecké schopnosti v misích, které zahrnují prelietanie přes kruhy a střílení. Prozkoumejte město a hledejte skryté sběratelské předměty a objevujte ukryté pasáže, které Vám dodají výhody v multiplayerovém režimu. Zažijte Paříž v zcela novém a úžasném prostředí, ve kterém se ho znovu zmocňuje příroda a divoká zvěř. Leťte z vrcholu Eiffelovy věže do úzkých uliček, které vedou ke katedrále Notre-Dame. Získáte absolutní svobodu při zkoumání města Paříž. Zažijte adrenalin v multiplayerovém režimu až pro 6 hráčů. Využijte Vaše schopnosti a poveďte Váš tým k vítězství ve dvou režimech. Jako lovci využijete nejvyšší body města pro objevení nepřátel a vrhnete se na ně. Pro únik nepřítelem v honičce budete potřebovat obratnost a znalost úzkých uliček a skrytých pasáží. Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation kameru pro PS4 .

Více info Cena
Dámské zimní boty

Dámské zimní boty v zeleném provedení.

Více info Cena
Sword Art Online: Hollow Realization PS4

Vydejte se na dobrodružství v novém vzrušujícím akčním RPG Sword Art Online: Hollow Realization . Kirito dostane jedinou mysteriózní zprávu-tajemné"Jsem zpátky v Aincrad", a znovu je vtažen do známého světa, ve kterém byl kdysi uvězněn. Kirito a jeho přátelé jsou vtaženi do světa VRMMORPG zvaného Sword Art: Origin, hru která je na stejných serverech jako smrtelná hra Sword Art Online. Ale tato hra není stejná jako ta, ze které před lety utekl. Nový originální příběh Sword Art Online: Hollow Realization vyprávět vlastní unikátní příběh, který bude strašit a těšit dlouholetých fanoušků, a také lidí, kteří se poprvé ponoří do světa Sword Art Online. Staří přátelé, nové záhady Prozkoumejte nová svět Ainground s oblíbenými postavami jako, Asuna, Silice, Klein a jiní stará přátelé, kteří musí objevit důvod, proč se vrátili zpět. Vzrušující styl hraní Nový systém soubojů přináší vzrušení MMO hry do single player módu. Robustní online multiplayer Hrajte online s Vašimi přáteli.

Více info Cena
Emos Prodlužovací kabel 10 m / 5 zásuvek / s vypínačem / bílý / PVC / 1 mm2 P1510

Popis produktuProdlužovací přívod 10 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.Při montáži na stěnu je nutné použít vrut se zápustnou hlavou PZ max. průměr 2,5–3 mm, délka 30–40 mm. V případě použití jiného průměru hrozí poškození plastové části otvoru. Pokud dojde k poškození plastové části otvoru, prodlužovací přívod nepoužívejte.

Více info Cena

Nejhledanější